Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2022/07/Ogólny-1200x628.jpg

6 miast i 10 branżowych Konferencji Technicznych w sezonie jesiennym od Axon Media


Działania wpływające na płynny i niezawodny przebieg produkcji, optymalne zarządzanie energią elektryczną oraz innymi mediami, automatyczne i autonomiczne rozwiązania oraz cyfryzacja procesów – to zagadnienia, które zostaną szczegółowo omówione i rozwinięte podczas jesiennego sezonu Konferencji Technicznych w 6 miastach Polski.

Jednodniowe spotkania umożliwiają przegląd aktualnych trendów technologicznych, bezpośredni dostęp do konsultacji eksperckich oraz nawiązanie obiecujących relacji biznesowych. Część konferencyjna wzbogacona jest o liczne stoiska wystawiennicze oraz networking. Ponadto uczestnicy mają możliwość poszerzyć wiedzę biorąc udział w praktycznych warsztatach technicznych, które rozwijają kompetencje i pozwalają na samodzielne zmierzenie się z wieloma zagadnieniami. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, dlatego z pewnością warto z nich skorzystać!

Kalendarz najbliższych Konferencji:

 • 7 września, Starachowice – „Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych”
 • 14 września, Rumia (k. Gdyni) – „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”
 • 15 września, Rumia (k. Gdyni) – „Automatyzacja w zakładach produkcyjnych – kierunek Przemysł 4.0.”
 • 21 września, Września – „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”
 • 22 września, Września – „Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych”
 • 4 października, Zielona Góra – „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”
 • 11 października, Bielsko-Biała – „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”
 • 12 października, Bielsko-Biała – „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe”
 • 26 października, Olsztyn – „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych”
 • 27 października, Olsztyn – „Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe”

Oprócz wykładów i warsztatów, na uczestników wydarzeń czekają materiały informacyjne, prasa branżowa, przerwy kawowe oraz certyfikaty potwierdzające udział.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie:
www.KonferencjeTechniczne.pl 

Patroni Honorowi: Krajowa Izba Gospodarcza, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Dozoru Technicznego, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji, Polska Izba Opakowań.Utworzono: / Kategoria:
 • Autor: Axon Media Group
 • W Axon Media dobrze rozumiemy, że każda firma z branży przemysłowej jest inna i by sprostać jej efektywnemu zarządzaniu, potrzebna jest różnorodna wiedza, doskonała orientacja w nowościach, znajomość rynkowych trendów, ciekawe inspiracje oraz nowe relacje biznesowe. Organizując Konferencje Techniczne te wszystkie potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Dzięki temu od 2015 r. nasze jednodniowe wydarzenia efektywnie wspierają procesy produkcyjne przedsiębiorstw w Polsce. Konferencje odbywają się w zarówno w dużych, jak i mniejszych ośrodkach miejskich, aby ułatwić dostęp do wiedzy oraz odbycie indywidualnych spotkań i konsultacji z najbardziej doświadczonymi firmami z zakresu: utrzymania ruchu, automatyki przemysłowej, robotyki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki, efektywności energetycznej, energetyki i ciepłownictwa oraz intralogistyki i magazynowania. Inspirujemy, doradzamy, omawiamy ryzyka, rozwijamy wiedzę i kompetencje. To wartość, którą doceniają nasi Partnerzy i Uczestnicy.
 • Profil Autora
 • http://www.KonferencjeTechniczne.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!
.
NAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaMOŻESZ SIĘ TYM ZAINTERESOWAĆ