Do Projektu iAutomatyka dołączyli:

https://iautomatyka.pl/wp-content/uploads/2023/05/20230422-IMG_5083-2.jpg

100 drzew na 100lecie Phoenix Contact


Istnieje mnóstwo możliwości łączenia firmowych wydarzeń z działaniami proekologicznymi. Phoenix Contact postanowiła w Dniu Ziemi (22.04.2023) zorganizować event o charakterze edukacyjno-ekologicznym dla swoich pracowników oraz ich rodzin. Rok 2023 jest dla nas czasem wyjątkowym, ponieważ obchodzimy 100-lecie istnienia. Z tego powodu całe wydarzenia odbyło się pod hasłem „100 drzew na 100-lecie Phoenix Contact” i jak sama nazwa wskazuje przede wszystkim skupiliśmy się na sadzeniu drzew.

Dla naszego projektu istotna była również możliwość działania na rzecz lokalnej społeczności, dlatego wspólnie z organizacją Dotlenieni, która wzięła na siebie organizację eventu, znaleźliśmy takie miejsce, w którym nasza praca będzie służyć zarówno dzieciom jaki i dorosłym przez kolejne dziesięciolecia. Nasz wybór padł na miejscowość Brzezia Łąka położoną ok. 15 km. od Wrocławia. Z inicjatywy pani Sołtys Karoliny Orłowskiej powstaje tam Park im. Kuby Witkowskiego – zielone i zaciszne miejsce spotkań oraz wypoczynku mieszkańców.

Wspólnymi siłami posadziliśmy 100 klonów, buków i świerków – a wszystko to zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego. W ramach warsztatów ekologicznych mieliśmy możliwość przygotować również budki lęgowe dla ptaków, kokedamy oraz mini ogrody w słojach. Dla nas pracowników Phoenix Contact był to świetny moment na integrację, poznanie swoich rodzin z jednoczesną myślą, że nasza praca, która tak naprawdę była świetną zabawą, przyczynia się lokalnej społeczności i promuje działania proekologiczne.Utworzono: / Kategoria:
  • Autor: PhoenixContact
  • Phoenix Contact lider w technikach połączeń elektrycznych i automatyce przemysłowej. Nasza praca jest ukierunkowana na tworzenie postępu za pomocą innowacyjnych i inspirujących rozwiązań oraz relacji z klientami jak i partnerami biznesowymi zorientowanymi na wspólne i długotrwałe korzyści.
  • Profil Autora
  • http://www.phoenixcontact.pl

Reklama

Newsletter

Zapisz się i jako pierwszy otrzymuj nowości!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻNAJNOWSZE PUBLIKACJE OD UŻYTKOWNIKÓW I FIRM

ReklamaPOLECANE FIRMY I PRODUKTY