Partnerzy portalu iAutomatyka.pl

ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm
Szukaj ofert pracy

Co oznacza zapisanie się na listę subskrypcji newslettera Portalu iAutomatyka.pl ?

Subskrypcja portalu iAutomatyka.pl to cykliczne wysyłki e-maili do Subskrybentów, którzy zapisali się na listę subskrypcji portalu iAutomatyka.pl. W skład subskrypcji wchodzą trzy rodzaje list:

  1. Biuletyn iAutomatyka.pl – cykliczne zestawienie nowości w portalu iAutomatyka.pl,
  2. Konkursy Projektu iAutomatyka.pl – informacje o nowych konkursach Projektu iAutomatyka oraz informacji związanych z tym projektem.
  3. Komunikaty od Firm Automatyki – Wiadomości od zarejestrowanych firm w katalogu iAutomatyka.pl.

Po wpisaniu się na listę subskrypcji aktywowane są wszystkie 3 rodzaje subskrypcji. Każdą subskrypcję można włączyć, wyłączyć lub anulować wszystkie klikając w odpowiedni link umieszczony na końcu każdej wiadomości e-mail.

Zapisanie się do subskrybcji e-mail oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług przez iAutomatyka s.c. z wykorzystaniem poczty elektronicznej. Dodatkowo informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest iAutomatyka s.c. z siedzibą przy ul.Żurawiej 71 lok 2.31, 15-540 Białystok. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…