Partnerzy portalu iAutomatyka.pl

ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm
Szukaj ofert pracy

Praca: Inżynier Elektryk/ Projektant Eplan (j. niemiecki)

170 wyświetleń

Strona www HR Mind

Techniczne Doradztwo Personalne.

HR Mind – to techniczne doradztwo personalne specjalizujące się tylko w wybranych branżach. Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych dla naszych Klientów (zarówno w kraju jak i zagranicą). Rekrutujemy zarówno dla branży automatyki przemysłowej jak i automotive.
Aktualnie, poszukujemy w tym celu doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Elektryk/ Projektant (EPlan)

Miejsce pracy: Gliwice woj. śląskie

Obowiązki:

  • Projektowanie i konfigurowanie zautomatyzowanych systemów linii montażowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i projektowej,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, techniczne, kierunkowe (Elektrotechnika, Automatyka)
  • Udział zawodowy w projektach – instalacja elektryczna (przemysł, budynki, rozdzielnie, automotive itp.)
  • Znajomość pakietu EPLAN Electric (nawet podstawowa) mile widziana,
  • J. niemiecki (min. B1)
  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle,
  • Korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia oraz pakietświadczeń dodatkowych (ubezpieczenie, pakiet medyczny itp.),
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Nieograniczony dostęp do pysznej kawy,
  • Pracę w nowym biurze o bardzo wysokim standardzie.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj, tylko szybko do mnie napisz: sylwia@hrmind.pl

Lub zadzwoń: 575 188 252.

To proste! Wyślij swoją aplikację na ten email: sylwia@hrmind.pl

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…