Partnerzy portalu iAutomatyka.pl

ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm
Szukaj ofert pracy

Praca: ROBOTYK ONLINE

322 wyświetleń

Strona www HR Mind

Techniczne Doradztwo Personalne.

HR Mind – to techniczne doradztwo personalne specjalizujące się tylko w wybranych branżach. Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych dla naszych Klientów (zarówno w kraju jak i zagranicą). Rekrutujemy zarówno dla branży automatyki przemysłowej jak i automotive.

Aktualnie, poszukujemy w tym celu doświadczonych Kandydatów na stanowisko: Robotyk online

Miejsce pracy: Gliwice woj. śląskie& cały świat

Obowiązki:

  • Programowanie robotów przemysłowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Uruchomienia, odbiory i asysta przy wdrażaniu zautomatyzowanych linii produkcyjnych,
  • Przygotowanie założeń projektowych od strony technicznej,
  • Współpraca z Klientem w zakresie opracowania technicznych rozwiązań projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Podstawowa umiejętność programowania (C/C++/C#/Pascal/inne)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Solidność i odpowiedzialność,
  • Dyspozycyjność i wysoka gotowość do wyjazdów,
  • Zdolność szybkiego uczenia się,
  • Znajomość zagadnień z programowania robotów oraz standardów koncernów samochodowych będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B.

Nasz Klient oferuje:

  • Specjalistyczne szkolenia oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów w Polsce i za granicą,
  • Możliwość podróżowania po świecie i poznawania nowych miejsc
  • Dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle,
  • Dostęp do laboratorium wyposażonego w roboty przemysłowe ABB i KUKA,
  • Korzystne warunki finansowe proporcjonalne do posiadanego/zdobywanego doświadczenia oraz pakietświadczeń dodatkowych (ubezpieczenie, pakiet medyczny itp.),
  • atmosferę pracy,
  • Nieograniczony dostęp do pysznej kawy,
  • Pracę w nowym biurze o bardzo wysokim standardzie.

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj, tylko szybko do mnie napisz: sylwia@hrmind.pl

Lub zadzwoń: 575 188 252.

To proste! Wyślij swoją aplikację na ten email: sylwia@hrmind.pl

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…