Partnerzy portalu iAutomatyka.pl

ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 170 000 naszych pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków.

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm

Poradnik skutecznego ekranowania od WAGO i LAPP GROUP


Poradnik skutecznego ekranowania od WAGO i LAPP GROUP
1618 wyświetleń

Codziennie zmagamy się z teoriami spiskowymi, plotkami i niepisanymi zasadami o tym jak powinno się ekranować. Firma WAGO we współpracy z LAPP GROUP pragnie zaprezentować Wam dość nietypową w naszej branży, formę przekazywania wiedzy. Komiks, który jak mamy nadzieję, rozwieje wszelkie wątpliwości!

Opracowanie powstało poprzez zebranie wspólnych doświadczeń, które uogólniliśmy a całość zweryfikowali teoretycy i praktycy. Efekt tej pracy to poradnik w formie komiksu podyktowanego przez inżynierów a narysowanego przez plastyka.

Głowni bohaterowie to Wiktor Waggowski i Leon Lappiński:

Waggowski i Lappiński mają fuchę do zrobienia w browarze „Browarki S.A.” podczas której poczęstują Was sporą dawką wiedzy i humoru. W opracowaniu znajdują się interaktywne elementy a na końcu komiksu zestawienie wszystkich praktycznych porad.

JAK OTRZYMAĆ CAŁY PORADNIK EKRANOWANIA?

To jedna z najprostszych czynności na świecie! Poradnik można pobrać w wersji PDF lub zamówić formę papierową na stronie http://poradnikekranowania.pl/ wystarczy wypełnić dwa pola formularza.


Od iAutomatyka.pl:

„Cieszymy się, że powstają takie publikacje! Kibicujemy Firmom, które mają wkład w przekazywanie praktycznej wiedzy. Forma komiksu nie dość, że jest przyjemna to zarazem niesamowicie przyswajalna. Poradnik szczerze polecamy! Zapraszamy też zarówno inżynierów jak i firmy do Projektu iAutomatyka.”

31 marca 2017 / Kategoria: ,
  • Autor: WAGO.PL
  • WAGO to światowy lider w dziedzinie połączeń sprężynowych. Prekursor i propagator innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki.
  • Więcej wpisów
  • http://www.wago.pl/

Napisz komentarz

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…