ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU
Firma Johnson Controls jest czołowym dostawcą sprzętu automatyki budynkowej, systemów kontroli oraz usług w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także systemów zabezpieczeń.

KATALOG PRODUKTÓW

POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Poradnik skutecznego ekranowania od WAGO i LAPP GROUP

Poradnik skutecznego ekranowania od WAGO i LAPP GROUP

Codziennie zmagamy się z teoriami spiskowymi, plotkami i niepisanymi zasadami o tym jak powinno się ekranować. Firma WAGO we współpracy z LAPP GROUP pragnie zaprezentować Wam dość nietypową w naszej branży, formę przekazywania wiedzy. Komiks, który jak mamy nadzieję, rozwieje wszelkie wątpliwości!

Opracowanie powstało poprzez zebranie wspólnych doświadczeń, które uogólniliśmy a całość zweryfikowali teoretycy i praktycy. Efekt tej pracy to poradnik w formie komiksu podyktowanego przez inżynierów a narysowanego przez plastyka.

Głowni bohaterowie to Wiktor Waggowski i Leon Lappiński:

Waggowski i Lappiński mają fuchę do zrobienia w browarze „Browarki S.A.” podczas której poczęstują Was sporą dawką wiedzy i humoru. W opracowaniu znajdują się interaktywne elementy a na końcu komiksu zestawienie wszystkich praktycznych porad.

JAK OTRZYMAĆ CAŁY PORADNIK EKRANOWANIA?

To jedna z najprostszych czynności na świecie! Poradnik można pobrać w wersji PDF lub zamówić formę papierową na stronie http://poradnikekranowania.pl/ wystarczy wypełnić dwa pola formularza.


Od iAutomatyka.pl:

„Cieszymy się, że powstają takie publikacje! Kibicujemy Firmom, które mają wkład w przekazywanie praktycznej wiedzy. Forma komiksu nie dość, że jest przyjemna to zarazem niesamowicie przyswajalna. Poradnik szczerze polecamy! Zapraszamy też zarówno inżynierów jak i firmy do Projektu iAutomatyka.”

31 marca 2017 / Kategoria: ,
  • Autor: WAGO.PL
  • WAGO to światowy lider w dziedzinie połączeń sprężynowych. Prekursor i propagator innowacyjnych rozwiązań dla elektrotechniki i automatyki.
  • Więcej wpisów
  • http://www.wago.pl/

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…