ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 170 000 naszych pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków.

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm

PANEL DODAWANIA REKLAM

Poniższy panel służy do składania zamówienia na banery reklamowe. Jeśli wolą Państwo klasyczną drogę  to zapraszamy do kontaktu e-mail: wspolpraca@iautomatyka.pl . Zapraszamy również do zapoznania się z naszą OFERTĄ.


 

ABY DODAWAĆ REKLAMY PROSIMY ZAŁOŻYĆ KONTO LUB SIĘ ZALOGOWAĆ

Dodaj nową reklamę

Wybierz model wyświetlania reklamy (ceny brutto)

Podgląd reklamy

Po złożeniu zamówienia mogą Państwo dokonać automatycznej płatności PayPal lub wykonać klasyczny przelew bankowy.

Jeżeli potrzebują Państwo faktury proformy to prosimy o e-mail na adres: biuro@iautomatyka.pl

WIĘCEJ INFORMACJI O REKLAMACH
Pozwólcie dostarczyć Waszej Firmie to czego potrzebuje

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…