ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU
Firma Johnson Controls jest czołowym dostawcą sprzętu automatyki budynkowej, systemów kontroli oraz usług w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także systemów zabezpieczeń.

KATALOG PRODUKTÓW

POZNAJ JOHNSON CONTROLS

FORUM O AUTOMATYCE

Witam wszystkich! Mam dobrą wiadomość! Nasza społeczność ludzi zainteresowanych Automatyką bardzo dynamicznie nam rośnie. Integrujemy się na naszym fanpage iAutomatyka.pl oraz w grupie Automatyk Może Więcej na facebook.

Tak się składa, że w postach i komentarzach poruszamy bardzo ciekawe tematy, które bardzo często zawierają cenną merytoryczną treść. Nie mniej jednak z każdym dniem kolejne wpisy giną w głębi tablic na facebooku i pozostają tam w niemałym bałaganie. Bez kategorii, bez organizacji.

Dlatego powstało forum.iautomatyka.pl gdzie będziemy mogli organizować swoje tematy według konkretnych kategorii np. programowanie PLC, czujniki, serwomotory, falowniki itd.  Możemy zadawać tam pytania, pisać o ciekawostkach, wkleić ciekawe źródło informacji, pochwalić się swoją historią i wiele innych.

Na początek możesz dowiedzieć się trochę jak zacząć przygodę z programowaniem sterowników PLC Siemens S7-1200 TUTAJ.

Gorąco zachęcam Was do rejestracji i zakładania nowych tematów.

AUTOMATYK AUTOMATYKOWI AUTOMATYCZNIE!
Integrujmy się w naszej branży!

 

Leave your vote

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

27 czerwca 2016 / Autor Marcin Faszczewski / Kat. ,

Hey there!

Sign in

Forgot password?

Don't have an account? Register

Close
of

Processing files…