ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU
Firma Johnson Controls jest czołowym dostawcą sprzętu automatyki budynkowej, systemów kontroli oraz usług w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także systemów zabezpieczeń.

KATALOG PRODUKTÓW

POZNAJ JOHNSON CONTROLS

FORUM O AUTOMATYCE

Witam wszystkich! Mam dobrą wiadomość! Nasza społeczność ludzi zainteresowanych Automatyką bardzo dynamicznie nam rośnie. Integrujemy się na naszym fanpage iAutomatyka.pl oraz w grupie Automatyk Może Więcej na facebook.

Tak się składa, że w postach i komentarzach poruszamy bardzo ciekawe tematy, które bardzo często zawierają cenną merytoryczną treść. Nie mniej jednak z każdym dniem kolejne wpisy giną w głębi tablic na facebooku i pozostają tam w niemałym bałaganie. Bez kategorii, bez organizacji.

Dlatego powstało forum.iautomatyka.pl gdzie będziemy mogli organizować swoje tematy według konkretnych kategorii np. programowanie PLC, czujniki, serwomotory, falowniki itd.  Możemy zadawać tam pytania, pisać o ciekawostkach, wkleić ciekawe źródło informacji, pochwalić się swoją historią i wiele innych.

Na początek możesz dowiedzieć się trochę jak zacząć przygodę z programowaniem sterowników PLC Siemens S7-1200 TUTAJ.

Gorąco zachęcam Was do rejestracji i zakładania nowych tematów.

AUTOMATYK AUTOMATYKOWI AUTOMATYCZNIE!
Integrujmy się w naszej branży!

 

27 czerwca 2016 / Kategoria: ,
  • Autor: Marcin Faszczewski
  • Założyłem blog i portal iAutomatyka.pl aby publikować i szerzyć informacje związane z automatyką. Od artykułów wyjaśniających zasady w świecie automatyki po posty informacyjne z wydarzeniami firm. Zapraszam czytelników do założenia konta i publikowania postów o automatyce razem z nami. Zapraszam też firmy do założenia profilu i umieszczenia swojej działalności w katalogu i na mapie automatyki jak i publikowania postów wśród społeczeństwa automatyków.
  • Więcej wpisów
  • http://iautomatyka.pl/
KATEGORIE
NAJNOWSZE WPISY
POLECANE FIRMY

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…