ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU
Firma Johnson Controls jest czołowym dostawcą sprzętu automatyki budynkowej, systemów kontroli oraz usług w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także systemów zabezpieczeń.

KATALOG PRODUKTÓW

POZNAJ JOHNSON CONTROLS

KURS AUTOMATYKI #0 – Wstęp

KURS AUTOMATYKI #0 – Wstęp

Kurs Automatyki publikowany na stronie iAutomatyka.pl jest w pełni darmowy i w większości w postaci VIDEO! Składa się on z cyklu lekcji podstaw automatyki, na podstawie zbudowanego stanowiska dydaktycznego. Podstawowe urządzenia automatyki, czytanie schematów elektrycznych, programowanie sterowników PLC, budowanie wizualizacji paneli operatorskich, środowisko CODESYS – to wszystko  czym będę próbował Cię zainteresować! Serdecznie zapraszam na kurs automatyki!

*W następnych odcinkach jakość dźwięku jest o wiele lepsza! 

KURS AUTOMATYKI #0 – Wstęp

Schemat elektryczny ► http://iautomatyka.pl/do-pobrania/kurs-automatyki/ Następny odcinek ► http://bit.ly/1T5XFlk Subskrybuj ► http://bit.ly/1TNPUO2 FACEBOOK ►https://www.facebook.com/iautomatyka STRONA ►http://iautomatyka.pl — Serdecznie zapraszam na moją stronę http://iautomatyka.pl/ gdzie możecie zaczerpnąć więcej wiedzy z podstaw automatyki ! Do kursu koniecznie zajrzyj do sekcji DO POBRANIA i ściągnij potrzebne materiały – między innymi schemat elektryczny stanowiska dydaktycznego Jeżeli uważasz że produkuję dobry materiał to daj mi znać np.

Materiały do pobrania – Kurs automatyki

Aby odbyć kurs automatyki będziesz potrzebował schematu elektrycznego, który specjalnie przygotowałem. Możesz go pobrać w zakładce DO POBRANIA w sekcji KURS AUTOMATYKI – najlepiej będzie jak go sobie wydrukujesz!

W sekcji do pobrania znajdują się również wszystkie dokumentacje producenta istotnych urządzeń z kursu – jeżeli masz czas to przejrzyj je koniecznie.

Stanowisko dydaktyczne: 

 

 

INNE ODCINKI KURSU AUTOMATYKI


11 kwietnia 2016 / Kategoria: , ,
 • Autor: Marcin Faszczewski
 • Założyłem blog i portal iAutomatyka.pl aby publikować i szerzyć informacje związane z automatyką. Od artykułów wyjaśniających zasady w świecie automatyki po posty informacyjne z wydarzeniami firm. Zapraszam czytelników do założenia konta i publikowania postów o automatyce razem z nami. Zapraszam też firmy do założenia profilu i umieszczenia swojej działalności w katalogu i na mapie automatyki jak i publikowania postów wśród społeczeństwa automatyków.
 • Więcej wpisów
 • http://iautomatyka.pl/
 • Filip Sz

  Stanowisko wygląda naprawdę imponująco oraz interesująco. To będzie coś! 🙂

 • Damian

  Super ! Kurs zapowiada się genialnie 🙂 właśnie na coś takiego czekałem ! Już nie mogę się doczekać pierwszego odcinka 🙂

 • Szymon Oleszek

  Eleganckie stanowisko, i świetne wprowadzenie ! Dałem suba 🙂 z niecierpliwością czekam na więcej 🙂

 • Dyabeu

  Świetny materiał. Mam jednak pytanko dotyczące dyrektywy. Dlaczego nie mogę jej pobrać ze strony iautomatyki? Wyskakuje, że nie jestem zalogowany( na forum pokazuje mi ze jestem zalogowany). Czy w tym pliku jest opracowanie dyrektywy? Jeśli jest tam sama dyrektywa, to mogę ja pobrać z innej strony. Proszę o odpowiedz.

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

  Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…