ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 170 000 naszych pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków.

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm

Marcin Faszczewski 2017 800px4
Marcin Faszczewski - LinkedIn

Założyciel portalu iAutomatyka.pl

Pamiętasz jak założyłem blog iautomatyka.pl w 2015 roku zaczynając go kursem czytania schematów elektrycznych? Zrobiłem to dlatego, ponieważ przed zaczęciem pracy w zawodzie nigdzie nie mogłem znaleźć informacji na ten temat. Szybko się okazało, że brakuje również wyjaśnienia innych podstawowych i praktycznych zagadnień z dziedziny automatyki.

Dzisiaj blog jest już portalem branżowym z konkretnym projektem, ambitnym celem i ogromnymi możliwościami dodarcia do odbiorców z branży. Staramy się kontynuować nasze przedsięwzięcie i nieustannie je rozwijamy. Dziękuję wszystkim osobom i firmom, które mają wkład w Projekt iAutomatyka.

marcin.faszczewski@iautomatyka.pl

+48 669 160 390

rafal kupinksi iautomatyka.pl
Rafał Kupiński - LinkedIn

Współzałożyciel Projektu iAutomatyka

Pewnego dnia Marcin poprosił mnie o pomoc „Wpadnij do mnie, to nie jest rozmowa na telefon”. Przedstawił mi czym się zajmuje i jakie ma pomysły na dalszy rozwój. Zapytał mnie czy nie chcę dołączyć do całej inicjatywy. Coś pięknego! Wchodzę w to! Wtedy narodziła się idea, którą dzisiaj nazywamy Projektem iAutomatyka.

Od tamtej pory jesteśmy wspólnikami i sprawy nabrały ogromnego rozpędu. Co dwie głowy to nie jedna !

rafal.kupinski@iautomatyka.pl
+48 606 477 322

Martyna Frackiel iautomatyka
Martyna Frąckiel - LinkedIn

Wspracie Klienta i Marketing

Dążę do miejsc, gdzie wspólnie z otwartymi ludźmi będę mogła się rozwijać, robiąc rzeczy, które mają znaczenie. Pracując przy Projekcie iAutomatyka.pl spełniam swój cel!

martyna.frackiel@iautomatyka.pl

+48 607 319 659

JAKI JEST NASZ ZASIĘG ?

12596
26143

UNIKALNYCH UŻYTKOWNIKÓW

26383
49342

SESJI PORTALU

25878
108532

ODSŁON PORTALU

24
62
%

UŻYTKOWNIKÓW POWYŻEJ 24 ROKU ŻYCIA

Dane z miesiąca wrzesień 2017

MASZ JESZCZE CHWILĘ ?
Więcej informacji o Projekcie iAutomatyka

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…