Partnerzy portalu iAutomatyka.pl

ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 170 000 naszych pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków.

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm

Inżynierskie Targi Pracy 2017 na Politechnice Warszawskiej


Inżynierskie Targi Pracy 2017 na Politechnice Warszawskiej
499 wyświetleń

Ekipa iAutomatyka przy okazji przyjazdu do Warszawy  miała okazje w ciągu jednego dnia upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Czemu dwie? Po pierwsze przyjechaliśmy na targi związane z branżą automatyki przemysłowej i pomiarów czyli Automaticon. Po drugie zahaczyliśmy o Politechnikę Warszawską, w której odbywała się kolejna edycja Inżynierskich Targów Pracy organizowanych przez studentów… dla studentów. Mowa tu o Stowarzyszeniu BEST, która jest międzynarodową organizacją studentów skupiającą 94 uczelnie technicznych w Europie.

W głównym gmachu Politechniki Warszawskiej wystawiło się około 100 firm. Studenci mieli możliwość uzyskania informacji z pierwszej ręki dotyczących procesu rekrutacji jak i zapoznania się z profilem działalności danej firmy. Jest to również dobra inicjatywa dla pracodawców na rekrutacje młodych, ambitnych i utalentowanych studentów. Na targach była możliwość zapisania się na bezpłatne warsztaty organizowane przez pracodawców. Można było zdobyć nowe umiejętności praktyczne jak i zapoznać się z nowymi zagadnieniami przed rozpoczęciem swojej ścieżki kariery.

A teraz coś z innej beczki. Czy mówi Wam coś hasło „Plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera”? Jest to ogólnopolskie badanie opinii studentów i absolwentów szkół technicznych, które ma na celu wyłonienie najbardziej atrakcyjnego pracodawcy. Biorąc udział w plebiscycie można było wygrać atrakcyjne nagrody m.in. kamerę sportową GoPro. Raporty z badania są prezentowane największym firmom inżynierskim, w celu dopasowania przez nich potrzeb dla przyszłych pracowników.

Na targach wystawił się również nasz partner Johnson Controls. Nie mogliśmy przejść obok obojętnie i przeprowadziliśmy z nimi krótki wywiad. Oto komentarz Moniki Giełzak-Dudek, która pełni rolę Branch Managera:

„Targi mega, niesamowita frekwencja bardzo fajna i sprawna współpraca z organizatorem. W ciągu zaledwie kilku godzin zebraliśmy kilkaset ankiet osób zainteresowanych stażem czy pracą ale także ofertą produktową Johnson Controls. Duże zainteresowanie sektorem automatyki budynkowej i HVAC. Zorganizowaliśmy konkurs na nazwę naszej akademii dla projektantów automatyki. Kreatywność młodych ludzi biorących udział w konkursie jest niczym nieograniczona. Bardzo fajne doświadczenie, będziemy utrzymywać kontakt z tymi ludźmi.  Już dziś zapraszamy ich do siebie na co miesięczny Słodki Czwartek. Na pewno wrócimy tu za rok.”

Stoisko firmy Johnson Controls

Widzimy, że targi nie tylko nam się spodobały. Będziemy wspierać takie inicjatywy, ponieważ mają one duży związek z naszym Projektem iAutomatyka  🙂

20 marca 2017 / Kategoria: ,
  • Autor: Rafał Kupiński
  • Jestem absolwentem Politechniki Białostockiej na kierunku Automatyka i Robotyka oraz współwłaścicielem portalu iAutomatyka.pl. Tworząc koncepcje portalu naszym założeniem było zgromadzenie w jednym miejscu firm, informacji oraz wiedzy z branży automatyki. Chcieliśmy ułatwić firmom i osobom fizycznym dostęp do nowości, innowacji, merytorycznej wiedzy, kontaktów biznesowych jak i do produktów i innych co jest związane z branżą automatyki przemysłowej i robotyki. Po dzień dzisiejszy nic się nie zmieniło i dalej mamy ten sam cel! Zapraszam wszystkich do udziału w projekcie iAutomatyka.pl.
  • Więcej wpisów
  • http://iautomatyka.pl/

Napisz komentarz

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…