ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Firma Johnson Controls jest czołowym dostawcą sprzętu automatyki budynkowej, systemów kontroli oraz usług w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także systemów zabezpieczeń.

KATALOG PRODUKTÓW

POZNAJ JOHNSON CONTROLS

Mitsubishi Electric jest międzynarodową korporacją z branży elektrotechniki, elektryki, automatyki i robotyki, wytwarzającą niezawodne, wysokiej jakości produkty przeznaczone dla firm i indywidualnych klientów z całego świata.

NEWSY

POZNAJ MITSUBISHI ELECTRIC
Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm

DODAMY TWOJĄ FIRMĘ NA MAPĘ AUTOMATYKI !

TAK! Zadbamy o wizerunek Waszej firmy na naszym portalu!  Wyręczymy Was w konfiguracji profilu firmy i dodania jej do naszego katalogu oraz na Mapę Automatyki!

CHCESZ BYĆ NA MAPIE AUTOMATYKI? WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ

Wystarczy, że w poniższym formularzu wpiszesz „Jesteśmy zainteresowani dodaniem firmy na Mapę Automatyki”.

ZACZYNAMY!

Wyślemy krótki e-mail z prośbą o wypełnienie wytycznych w jaki sposób mamy działać lub zadzwonimy o ile w formularzu wyżej zostawisz telefon.  Na tym Twój udział się kończy, resztą zajmujemy się my!

OPRACUJEMY GRAFIKĘ I OPIS FIRMY

Na podstawie Waszej strony internetowej założymy Wam profil na portalu iAutomatyka.pl, uzupełnimy go o opis, dane kontaktowe oraz dodamy Wasze logo. Następnie opracujemy odpowiednie grafiki i dokładny opis Waszej działalności, na tej podstawie powstanie wpis do katalogu i pinezka na Mapie Automatyki jako wizytówka firmy.

AKCEPTACJA i PRZEKAZANIE KONTA

Po naszych działaniach przesyłamy login, hasło do Waszego profilu oraz linki do stron, na których widnieje Wasza firma na portalu iAutomatyka.pl. Jeśli coś wymaga zmian to je nanosimy.

CENNIK

299 zł netto / rok

Tylko tyle płaci firma za utrzymanie wizytówki przez rok w katalogu iAutomatyka.pl. W tej cenie wyręczamy Was* w założeniu profilu firmy oraz dodania jednego elementu w katalogu i na Mapie Automatyki.

Cena dotyczy pakietu Firma Starter, który pozwala na dodanie jednego elementu do katalogu. Pakiet ten w zasadzie wystarczy aby założyć konkretną wizytówkę firmy. Jeśli jesteście zainteresowani lepszym promowaniem firmy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

*Jeśli sobie tego życzycie możecie samodzielnie się zarejestrować na portalu iAutomatyka.pl, aktywować pakiet i dodać firmę do katalogu.

 

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…