Partnerzy portalu iAutomatyka.pl

ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm

DODAMY TWOJĄ FIRMĘ NA MAPĘ AUTOMATYKI !

TAK! Zadbamy o wizerunek Waszej firmy na naszym portalu!  Wyręczymy Was w konfiguracji profilu firmy i dodania jej do naszego katalogu oraz na Mapę Automatyki!

CHCESZ BYĆ NA MAPIE AUTOMATYKI? WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ

Wystarczy, że w poniższym formularzu wpiszesz „Jesteśmy zainteresowani dodaniem firmy na Mapę Automatyki”.

ZACZYNAMY!

Wyślemy krótki e-mail z prośbą o wypełnienie wytycznych w jaki sposób mamy działać lub zadzwonimy o ile w formularzu wyżej zostawisz telefon.  Na tym Twój udział się kończy, resztą zajmujemy się my!

OPRACUJEMY GRAFIKĘ I OPIS FIRMY

Na podstawie Waszej strony internetowej założymy Wam profil na portalu iAutomatyka.pl, uzupełnimy go o opis, dane kontaktowe oraz dodamy Wasze logo. Następnie opracujemy odpowiednie grafiki i dokładny opis Waszej działalności, na tej podstawie powstanie wpis do katalogu i pinezka na Mapie Automatyki jako wizytówka firmy.

AKCEPTACJA i PRZEKAZANIE KONTA

Po naszych działaniach przesyłamy login, hasło do Waszego profilu oraz linki do stron, na których widnieje Wasza firma na portalu iAutomatyka.pl. Jeśli coś wymaga zmian to je nanosimy.

CENNIK

299 zł netto / rok

Tylko tyle płaci firma za utrzymanie wizytówki przez rok w katalogu iAutomatyka.pl. W tej cenie wyręczamy Was* w założeniu profilu firmy oraz dodania jednego elementu w katalogu i na Mapie Automatyki.

Cena dotyczy pakietu Firma Starter, który pozwala na dodanie jednego elementu do katalogu. Pakiet ten w zasadzie wystarczy aby założyć konkretną wizytówkę firmy. Jeśli jesteście zainteresowani lepszym promowaniem firmy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

*Jeśli sobie tego życzycie możecie samodzielnie się zarejestrować na portalu iAutomatyka.pl, aktywować pakiet i dodać firmę do katalogu.

 

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…