Partnerzy portalu iAutomatyka.pl

ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm
Szukaj ofert pracy

DODAWANIE OFERTY PRACY

Proszę wpisać TYLKO LICZBY wyrażające zarobki w NETTO! Na przykład "6000-9000". Dolna granica widełek nie powinna być mniejsza niż połowa górnej granicy!
Proszę w jednym polu wpisać miasto i województwo np. "Białystok - Podlaskie". To ważne aby kandydaci mogli wyszukać również pracę po województwie.
Prosimy używać opcji formatowania tekstu np. pogrubienia, wypunktowanie itp. Oferta będzie się o wiele lepiej prezentować niż zwykły tekst.

DANE FIRMY

Akceptuję regulamin Portalu iAutomatyka.pl

Wskazówki:

Dodawanie ofert pracy jest darmowe.


Dodatkowe promowanie oferty:
Jeśli oferta będzie zawierała widełki zarobkowe (np. 6000-9000 netto) to zespół iAutomatyka.pl opublikuje taką ofertę w grupie Automatyk Może Więcej wśród 12000 potencjalnych kandydatów.

UWAGA! Dolna granica widełek nie może być mniejsza niż połowa górnej granicy np. 3000-9000 netto (źle!).
Lepiej dodać dwie oddzielne oferty pracy np.:

  • 3000-5000 netto na  Młodszego Specjalistę w dziedzinie.
  • 5000-9000 netto na Specjalistę w dziedzinie.

 

 

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…