ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 170 000 naszych pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków.

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm

Jak dodać firmę do katalogu i na mapę automatyki?


Jak dodać firmę do katalogu i na mapę automatyki?
234 wyświetleń

Czasami nie mamy pojęcia, że nasz partner w branży automatyki znajduje się tuż za rogiem. Wielu Waszych klientów często poszukuje odpowiedniej firmy w pobliżu, błąkając się po katalogach firmowych. Kto i co jest w branży znaleźć łatwo, ale gdzie to jest? Nasza propozycja to Mapa Automatyki!

Jakie elementy można dodać do katalogu?

 • Firmę i jej oddziały.
 • Produkty i promocje.
 • Sklep lokalny, hurtownię elektryczną lub z komponentami automatyki.
 • Sklep online – daj się odnaleźć w sieci!
 • Wydarzenie – zapraszamy również do współpracy jako patronat.
 • Miejsce szkolenia z linkiem do terminów na Waszej stronie. Czy jest miejsce w Internecie aby sprawdzić gdzie a nie kiedy odbywają się szkolenia ?
 • Ofertę pracy – takie ogłoszenia promujemy w naszych obszarach społecznościowych.

Więcej możliwości promocji dla firm po założeniu konta jest opisanych TUTAJ.

KROK 1: ZAŁÓŻ KONTO FIRMOWE

Aby dodawać elementy do katalogu i na mapie automatyki w portalu iAutomatyka.pl należy się zarejestrować – operacja jest darmowa. Przycisk rejestracji jest dostępny na samej górze strony po prawej. Kliknij w niego (lub tutaj) a wyświetli się formularz, w którym należy wpisać login i e-mail.

Po wciśnięciu przycisku ZAREJESTRUJ SIĘ na wpisany adres e-mail zostanie wysłane hasło do zalogowania. Skopiuj je i wklej podczas logowania.

KROK 2: WYBIERZ KONTO FIRMOWE

Po zalogowaniu ukaże się wpis powitalny – wybierz typ „konto firmowe”, po czym strona zostanie przeładowana.

KROK 3: UZUPEŁNIJ PROFIL FIRMY

Do profilu przypisane są dodane elementy w katalogu, spis komunikatów branżowych i artykułów oraz podstawowe dane kontaktowe w tym opis, logo firmy (200x200px), linki do profili społecznościowych. Użytkownicy klikając w profil firmowy widzą jej wszystkie elementy dodane na portalu iAutomatyka.pl.

Po uzupełnieniu danych profilu firmy kliknij w przycisk AKTUALIZUJ. Strona zostanie odświeżona. Jeśli zmieniłeś hasło wymagane będzie ponowne zalogowanie.

Przykładowy profil firmy Multiprojekt

Następnie zaimportuj grafikę AVATAR w formularzu po prawej stronie pod menu. Taka grafika pojawia się jako Avatar przy komentarzach Waszej firmy na forum, w artykułach i komunikatach branżowych.

KROK 4: AKTYWUJ PAKIET

Po zalogowaniu i wyborze typu konta po prawej stronie wyświetli się menu i zielony przycisk AKTYWUJ. Kliknij w niego a zostaniesz przeniesiony do strony wyboru pakietu. Wybierz interesujący zestaw i kliknij przycisk WYBIERZ. (opis naszych pakietów można zobaczyć w ofercie)

 • jeśli wybrano darmowy pakiet to wystarczy tylko potwierdzić wybór.

jeśli inny to wybierz model płatności::

 • okres próbny – po okresie próbnym można odnowić pakiet. Okres próbny aktywuje się bez żadnych zobowiązań,
 • klasyczny przelew bankowy – Po wyborze proszę dokonać wpłaty na wskazane konto lub skontaktować się z nami w celu otrzymania faktury proformy biuro@iautomatyka.pl,
 • PayPal – po opłaceniu pakiet zostanie aktywowany automatycznie. Skontaktujemy się z Państwem w celu dostarczenia faktury VAT.

Potwierdź wybór.

KROK 5: DODAJ FIRMĘ I JEJ ELEMENTY

Po aktywowaniu pakietu po prawej stronie w menu, kliknij przycisk DODAJ ELEMENT FIRMY i uzupełnij formularz:

Na co należy zwrócić uwagę?

 • Opis firmy – im bardziej szczegółowy tym lepiej, ponieważ zarówno nasza wyszukiwarka jak i wyszukiwarka google wyszukuje po opisie. Jednym słowem im bardziej opiszecie swoją firmę tym łatwiej będzie Was odszukać!
 • Adres firmy – Należy wpisać adres z nazwą ulicy i numerem budynku oraz miastem, następnie wybrać pozycję z listy. Pinezka na mapie powinna ustawić się automatycznie.
 • Galeria – Pierwszy obraz jest bardzo ważny ponieważ to z niego generowany jest banner elementu i miniatury. Zalecamy użyć rozmiaru grafiki 2000×700 z logiem lub produktem na środku. Jeśli macie Państwo problem ze zrobieniem takiej grafiki to prosimy o kontakt, chętnie pomożemy zadbać o wizerunek Waszej firmy jak i naszego Portalu.

Po zatwierdzeniu dodany element pojawi się w katalogi i na mapie automatyki.

Gratulacje! Element został dodany.

W razie potrzeby jesteśmy do państwa dyspozycji: kontakt@iautomatyka.pl


INNE OPCJE W PANELU FIRMY

ULUBIONE – każdy zarejestrowany w portalu iAutomatyka.pl może dodawać elementy do swoich ulubionych, dzięki czemu szybciej do nich wróci.

DODANE ELEMENTY – Dodane elementy do katalogu przez firmę. Tutaj możesz wybrać element do edycji, na przykłady gdybyś chciał zmienić wyróżnienie elementu w katalogu.

DODAJ REKLAMĘ – Udostępniamy panel dodawania reklam w wyznaczonych przestrzeniach reklamowych. Jeśli wolicie klasyczną drogę komunikacji w tej sprawie to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklam.

DODAJ ARTYKUŁ – Artykuły na portalu iAutomatyka.pl to merytoryczne i praktyczne treści. Firma może opublikować artykuł za darmo o ile charakter takiego wpisu nie jest nastawiony stricte na promowanie i reklamę a bardziej na przekazywanie wiedzy.

DODAJ KOMUNIKAT BRANŻOWY – Ogromna możliwość dotarcia do odpowiednich odbiorców (nasz zasięg sprawdź tutaj). Poinformuj ludzi z branży o aktualnościach firmy a my zajmiemy się nagłośnieniem tego komunikatu w społeczeństwie automatyków. Efekty mogą być zaskakująco dobre! Ceny sprawdź w naszej ofercie. Zwróć uwagę, że niektóre pakiety firmowe zawierają takie publikacje w cenie !

28 marca 2017 / Kategoria: ,

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

  Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…