Data dodania 2 lutego 2018 / 44

Zapraszamy serdecznie na wydarzenie 2018 European Customer Summit: Connected Intelligence, w Pradze, na którym poznacie Państwo najnowsze osiągnięcia w dziedzinie rozwiązań dla automatyki. Eksperci w branży zaprezentują rozwiązania ICONICS dla Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT), rozszerzonej rzeczywistości, analityki produkcji i inteligentnych energetycznie budynków, które pomogą w rozwoju Twojej organizacji. Jest to wyśmienita okazja nawiązania kontaktów biznesowych z osobami z branży na europejskim wydarzeniu roku dotyczącym oprogramowania automatyki!

Spotkanie w Czechach będzie skondensowaną wersją ICONICS Worldwide Customer Summit (WWCS), które odbyło się w listopadzie 2017 r. na Rhode Island, USA. Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć najważniejsze wydarzenia z  ogólnoświatowego szczytu. Kluczowe tematy: Wizualizacja o wysokiej wydajności, rzeczywistość mieszana i rozszerzona, technologia internetu rzeczy,SCADA w chmurze, GEO SCADA, zaawansowane zarządzanie alarmami, raportowanie i tunelowanie danych, analityka, archiwizacja danych i wiele innych.

Kto powinien wziąć udział?  Dział Produkcji, Kierownicy Produkcji, Kierownicy Zakładów, Inżynierowie Automatycy, Konsultanci Projektantów, Integratorzy Systemów i Dystrybutorzy najnowocześniejszych rozwiązań przemysłowych, produkcyjnych i automatyki energetycznej.

Miejsce wydarzenia:
Corinthia Hotel Prague
Kongresova 1
Praga, Czechy

Data:
Luty 27 – Marzec 1, 2018

Więcej szczegółów poniżej:

http://www.iconics.com/Home/Company/Events/EuropeanSummit2018#.WnQ1KK7iapo

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rejestracja:

http://www.iconics.com/Home/Company/Events/EuropeanSummit2018/Connected-Intelligence-World-Tour/Prague.aspx

Kategoria : Wydarzenia
Lokalizacja : Polska
Start : 27.02.2018
Czas trwania : 3 dni
POLECANE
Wydarzenia
Partnerzy Portalu iAutomatyka.pl