Data dodania 16 lutego 2017 / 609

Firma Montersi jest znana wielu osobom ze względu na swój bogaty asortyment oraz atrakcyjne ceny. Przedsiębiorstwo zdobyło swoją renomę wśród klientów za sprawą profesjonalnej obsłudze zamówień oraz wsparciu klientów w sprawach związanych z montażem i wyborem odpowiednich urządzeń i systemów do domu lub biura.

W sklepie marki Montersi każdy z klientów może znaleźć idealne rozwiązania, dzięki którym stworzy własny system zabezpieczeń oraz monitoringu nieruchomości. Bogata oferta sklepu sprawia, że możemy skompletować wszystkie potrzebne elementy do takiego systemu w jednym miejscu. Znacznie obniża to koszty m.in. transportu. Firma oferuje swoim stałym klientom atrakcyjne rabaty oraz promocje co także wpływa na ostateczną cenę takiego zestawu.

W stałej sprzedaży Montersi oferują m.in. systemy alarmowe znanych i cenionych na świecie firm zajmujących się tą branżą. Oferta obejmuje także urządzenia oraz gotowe systemy do monitoringu IP, oraz analogowego monitoringu nieruchomości. Warto także wspomnieć o ciekawej ofercie systemów alarmowych, z której korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także instalatorzy zajmujący się tworzeniem systemów zabezpieczeń.

Osoby zainteresowane odpowiednim zabezpieczeniem swojej nieruchomości oraz rodziny przed skutkami nieszczęśliwych wypadków mają do dyspozycji cały arsenał czujników przeciwpożarowych, oraz systemów alarmowych. W sprzedaży znajduje się także automatyka bram, a także urządzenia do kontroli dostępu, które bardzo często wykorzystywane są w dużych firmach, w których przedsiębiorcom zależy na odpowiednim zabezpieczeniu ważnych pomieszczeń.

Ogromne doświadczenie marki Montersi sprawia, że firma podjęła decyzję o wprowadzeniu do swojej oferty regularnych szkoleń z obsługi oferowanych w sklepie urządzeń. Instalatorzy, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, mogą zapisać się na szkolenia oraz kursy, które pomogą im w lepszym planowaniu montowanych przez siebie systemów zabezpieczeń.

Sam sklep jest bardzo prosty w obsłudze. Przejrzyste menu kategorii pozwala w sposób bezproblemowy przemieszczać się pomiędzy grupami towarów i wybierać te, które nas w danej chwili interesują. Nie można też wspomnieć o bardzo profesjonalnej obsłudze klienta. Każdy, kto nie do końca orientuje się w tego typu urządzeniach, może bez obaw zadzwonić do BOK i poradzić się konsultantów w sprawie doboru odpowiedniego produktu. Marka Montersi to od wielu lat jedna z najlepszych firm w branży zabezpieczeń oraz kontroli dostępu. Pochlebne opinie oraz ogromne grono klientów tylko potwierdzają profesjonalizm i świetne podejście do transakcji.

Oferta sklepu:
– Telewizja przemysłowa: https://www.montersi.pl/telewizja-przemyslowa
– Systemy alarmowe: https://www.montersi.pl/systemy-alarmowe
– Systemy PPOŻ: https://www.montersi.pl/systemy-ppoz
– Domofony i wideodomofony: https://www.montersi.pl/domofony-i-wideodomofony
– Automatyka bram: https://www.montersi.pl/automatyka-bram
– Szlabany: https://www.montersi.pl/szlabany
– Kontrola dostępu: https://www.montersi.pl/kontrola-dostepu
– Nagłośnienie: https://www.montersi.pl/naglosnienie
– Inteligentny budynek: https://www.montersi.pl/inteligentny-dom-budynek
– Radiokomunikacja: https://www.montersi.pl/radiokomunikacja
– Sieci LAN: https://www.montersi.pl/sieci-lan
– Przewody: https://www.montersi.pl/przewody
– Systemy zasilania: https://www.montersi.pl/zasilacze-ups-y-listwy
– Szafy Rack: https://www.montersi.pl/szafy-rack
– Akcesoria montażowe: https://www.montersi.pl/akcesoria-montazowe

 

POLECANE
Wydarzenia
Partnerzy Portalu iAutomatyka.pl