Data dodania 16 lutego 2017 / 1288

 

Marka Montersi od dawna jest jedną z kluczowych firm na rynku systemów alarmowych oraz monitoringu IP. Dzięki bogatej ofercie produktów firma stale zdobywa nowych klientów oraz poszerza ilość dostępnych w sklepie internetowym pozycji.

Sklep prowadzony przez firmę Montersi jest bardzo dobrze zaopatrzony. Zapewnia to każdemu klientowi możliwość skompletowania całego zestawu potrzebnego do stworzenia systemu zabezpieczającego. W ofercie firmy znajdziemy m.in. różnorodne podzespoły potrzebne przy planowaniu i wykonaniu nawet bardzo skomplikowanych systemów alarmowych. Firma sprzedaje także systemy przeciwpożarowe, które produkowane są przez najlepsze światowe firmy. Każde urządzenie dostępne w sklepie Montersi ma odpowiednie certyfikaty oraz spełnia bardzo wyśrubowane normy jakości.

Marka oferuje także zaawansowane systemy monitoringu IP, które w odróżnieniu od tradycyjnych form monitoringu nie potrzebują dodatkowego zasilania z sieci. Do ich pracy wystarczy internetowy kabel sygnałowy (skrętka). Nowoczesne kamery IP wykorzystują technologię Power over Ethernet, która skraca czas montażu takiej sieci oraz zmniejsza jej koszty.

Dzięki szeroko zakrojonej współpracy z najlepszymi producentami sprzętu oraz dystrybutorami w sklepie Montersi znajdziesz wszystkie potrzebne Ci elementy potrzebne do stworzenia nawet bardzo zaawansowanej sieci zabezpieczeń. Marka oferuje m.in. automatykę bram, urządzenia do radiokomunikacji, systemy kontroli dostępu, szlabany oraz podzespoły i urządzenia do stworzenia telewizji przemysłowej.

Nie można też zapomnieć o wielkim wkładzie marki w rozwój instalatorów, którzy korzystają z ich usług. Cyklicznie organizowane szkolenia oraz kursy sprawiają, że osoby zapisujące się na nie mogą w znacznym stopniu podnieść swoje umiejętności oraz doszkolić się w obsłudze nowoczesnych urządzeń, które dopiero wchodzą na rynek. Każde takie szkolenie wpływa na polepszenie tworzonych przez instalatorów systemów zabezpieczeń, co skutkuje większym bezpieczeństwem ich klientów.

Na uznanie zasługuje także dział obsługi klienta firmy Montersi. Każdy klient może zadzwonić do jednego z konsultantów i poradzić się w tematach związanych z ofertą firmy. Doświadczeni pracownicy z przyjemnością udzielą szczegółowych informacji oraz pomogą w doborze odpowiednich rozwiązań zabezpieczających, oraz alarmowych. Dział ze wsparciem znajdą Państwo pod adresem: https://www.montersi.pl/wsparcie/ Dzięki tak wielu zaletom marki, firma stale rozwija swój asortyment oraz zdobywa nowych klientów, którym zależy na profesjonalnej obsłudze oraz produktach najwyższej jakości.

Oferta sklepu:
 – Telewizja przemysłowa: https://www.montersi.pl/telewizja-przemyslowa
 – Systemy alarmowe: https://www.montersi.pl/systemy-alarmowe
 – Systemy PPOŻ: https://www.montersi.pl/systemy-ppoz
 – Domofony i wideodomofony: https://www.montersi.pl/domofony-i-wideodomofony
 – Automatyka bram: https://www.montersi.pl/automatyka-bram
 – Szlabany: https://www.montersi.pl/szlabany
 – Kontrola dostępu: https://www.montersi.pl/kontrola-dostepu
 – Nagłośnienie: https://www.montersi.pl/naglosnienie
 – Inteligentny budynek: https://www.montersi.pl/inteligentny-dom-budynek
 – Radiokomunikacja: https://www.montersi.pl/radiokomunikacja
 – Sieci LAN: https://www.montersi.pl/sieci-lan
 – Przewody: https://www.montersi.pl/przewody
 – Systemy zasilania: https://www.montersi.pl/zasilacze-ups-y-listwy
 – Szafy Rack: https://www.montersi.pl/szafy-rack
 – Akcesoria montażowe: https://www.montersi.pl/akcesoria-montazowe

 

 

 

POLECANE
Wydarzenia
Partnerzy