Data dodania 20 marca 2017 / 1509

Firma Johnson Controls jest czołowym dostawcą sprzętu automatyki budynkowej, systemów kontroli oraz usług w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także systemów zabezpieczeń.

SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ, KONTROLI DOSTĘPU I MONITORINGU

Dzięki integracji Systemów Bezpieczeństwa z Systemami Automatyki Budynkowej i BMS oraz urządzeniami firm trzecich, Johnson Controls tworzy inteligentne instalacje, które chronią ludzi oraz zabezpieczają mienie i budynki. Razem z Tobą pracujemy nad tym, aby stworzyć kompleksowy system oparty na zaawansowanych technologiach, które zapewniają łatwą obsługę, wyższą efektywność  i opłacalną ekonomicznie ochronę. Więcej informacji…

SYSTEM ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM P2000

System Zarządzania Bezpieczeństwem firmy Johnson Controls® P2000 SMS reprezentuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie zintegrowanych systemów zabezpieczeń. W oparciu o system operacyjny Microsoft® Windows® (OSs), użytkownicy mogą w łatwy sposób konfigurować system P2000 i korzystać z jego możliwości. Microsoft SQL Server™ jako silnik aplikacji gwarantuje wysoką wydajność i niezawodność działania. Zaawansowany interfejs graficzny użytkownika (GUI) umożliwia operatorom dostęp do interaktywnych map obiektu reprezentujących stan każdego z elementów systemu w postaci dynamicznych ikon. Autoryzowani operatorzy systemu mają możliwość tworzenia kart użytkowników, definiowania uprawnień, dodawania urządzeń i funkcjonalności systemu związanych z m. in.. : obsługą CCTV, ewakuacją, dostępem do wind jak również pełnym monitoringiem wszystkich czynności zachodzących w systemie w tym zdarzeń alarmowych na bieżąco.

KOMPONENTY AUTOMATYKI HVAC & CHŁODNICTWA

Wszystkie produkty sterowania Johnson Controls dla urządzeń HVAC projektowane są z myślą o Twoich potrzebach. Dzięki temu, oraz dzięki wielu przydatnym funkcjom, które posiadają, są proste w montażu i obsłudze. Ponadto nasze produkty HVAC: zawory, siłowniki, przepustnice, czujniki oraz systemy pneumatyczne są poddane rygorystycznemu programowi testów w laboratoriach fabrycznych oraz w warunkach użytkowych, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość w każdym zastosowaniu.

URZĄDZENIA HVAC

Produkujemy i dostarczamy nowoczesne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji marki YORK® i Hitachi w tym

  • agregaty wody lodowej,
  • agregaty absorpcyjne,
  • pompy ciepła oraz centrale klimatyzacyjne,
  • rooftopy, klimakonwektory,
  • klimatyzację precyzyjną,
  • systemy klimatyzacji split, multisplit i VRF.

Tworzymy skuteczne i niezawodne rozwiązania, praktycznie dla wszystkich rodzajów budynków – nowych lub modernizowanych, dużych i małych, biur, hoteli, szpitali i wielu innych – na całym świecie.

CHŁODNICTWO PRZEMYSŁOWE

Urządzenia chłodnicze Johnson Controls to przede wszystkim wysoka jakość. Tak wysoka, że dla naszych klientów systemy chłodnicze przestają być kosztem, a stają się wartością dodaną. Ma to znaczący wpływ zarówno na koszty eksploatacji, jak i na jakość produktów finalnych. Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologicznie urządzeń takich jak sprężarki śrubowe i tłokowe, agregaty wody lodowej (chillery) oraz systemów sterujących, możemy spełnić w zasadzie wszelkie oczekiwania w zakresie chłodnictwa przemysłowego.


UZYSKAJ DOSTĘP DO BAZY WIEDZY JOHNSON CONTROLS

Virtal Branch to baza wiedzy o produktach, usługach i technologiach Johnson Controls. Każdy może mieć dostęp do podstawowych informacji (wystarczy kliknąć w poniższy banner), jednak aby dostać się do Virtual Branch PRO niezbędne jest posiadanie loginu i hasła.

Aby uzyskać login i hasło, prosimy napisz do nas e-mail na adres: BE-EMEA-automatyka@jci.com
o treści: „Proszę o login i hasło do Virtual Branch PRO”  

POLECANE
Wydarzenia
Partnerzy