Data dodania 20 marca 2017 / 573

Firma Johnson Controls jest czołowym dostawcą sprzętu automatyki budynkowej, systemów kontroli oraz usług w zakresie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, a także systemów zabezpieczeń.

SYSTEMY AUTOMATYKI BUDYNKOWEJ, KONTROLI DOSTĘPU I MONITORINGU

Dzięki integracji Systemów Bezpieczeństwa z Systemami Automatyki Budynkowej i BMS oraz urządzeniami firm trzecich, Johnson Controls tworzy inteligentne instalacje, które chronią ludzi oraz zabezpieczają mienie i budynki. Razem z Tobą pracujemy nad tym, aby stworzyć kompleksowy system oparty na zaawansowanych technologiach, które zapewniają łatwą obsługę, wyższą efektywność  i opłacalną ekonomicznie ochronę. Więcej informacji…

SYSTEM ZARZĄDZANIA BEZPIECZEŃSTWEM P2000

System Zarządzania Bezpieczeństwem firmy Johnson Controls® P2000 SMS reprezentuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie zintegrowanych systemów zabezpieczeń. W oparciu o system operacyjny Microsoft® Windows® (OSs), użytkownicy mogą w łatwy sposób konfigurować system P2000 i korzystać z jego możliwości. Microsoft SQL Server™ jako silnik aplikacji gwarantuje wysoką wydajność i niezawodność działania. Zaawansowany interfejs graficzny użytkownika (GUI) umożliwia operatorom dostęp do interaktywnych map obiektu reprezentujących stan każdego z elementów systemu w postaci dynamicznych ikon. Autoryzowani operatorzy systemu mają możliwość tworzenia kart użytkowników, definiowania uprawnień, dodawania urządzeń i funkcjonalności systemu związanych z m. in.. : obsługą CCTV, ewakuacją, dostępem do wind jak również pełnym monitoringiem wszystkich czynności zachodzących w systemie w tym zdarzeń alarmowych na bieżąco.

KOMPONENTY AUTOMATYKI HVAC & CHŁODNICTWA

Wszystkie produkty sterowania Johnson Controls dla urządzeń HVAC projektowane są z myślą o Twoich potrzebach. Dzięki temu, oraz dzięki wielu przydatnym funkcjom, które posiadają, są proste w montażu i obsłudze. Ponadto nasze produkty HVAC: zawory, siłowniki, przepustnice, czujniki oraz systemy pneumatyczne są poddane rygorystycznemu programowi testów w laboratoriach fabrycznych oraz w warunkach użytkowych, co gwarantuje ich wytrzymałość i trwałość w każdym zastosowaniu.

URZĄDZENIA HVAC

Produkujemy i dostarczamy nowoczesne systemy ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji marki YORK® i Hitachi w tym

  • agregaty wody lodowej,
  • agregaty absorpcyjne,
  • pompy ciepła oraz centrale klimatyzacyjne,
  • rooftopy, klimakonwektory,
  • klimatyzację precyzyjną,
  • systemy klimatyzacji split, multisplit i VRF.

Tworzymy skuteczne i niezawodne rozwiązania, praktycznie dla wszystkich rodzajów budynków – nowych lub modernizowanych, dużych i małych, biur, hoteli, szpitali i wielu innych – na całym świecie.

CHŁODNICTWO PRZEMYSŁOWE

Urządzenia chłodnicze Johnson Controls to przede wszystkim wysoka jakość. Tak wysoka, że dla naszych klientów systemy chłodnicze przestają być kosztem, a stają się wartością dodaną. Ma to znaczący wpływ zarówno na koszty eksploatacji, jak i na jakość produktów finalnych. Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologicznie urządzeń takich jak sprężarki śrubowe i tłokowe, agregaty wody lodowej (chillery) oraz systemów sterujących, możemy spełnić w zasadzie wszelkie oczekiwania w zakresie chłodnictwa przemysłowego.


UZYSKAJ DOSTĘP DO BAZY WIEDZY JOHNSON CONTROLS

Virtal Branch to baza wiedzy o produktach, usługach i technologiach Johnson Controls. Każdy może mieć dostęp do podstawowych informacji (wystarczy kliknąć w poniższy banner), jednak aby dostać się do Virtual Branch PRO niezbędne jest posiadanie loginu i hasła.

Aby uzyskać login i hasło, prosimy napisz do nas e-mail na adres: BE-EMEA-automatyka@jci.com
o treści: „Proszę o login i hasło do Virtual Branch PRO”  

Introducing the YORK® EcoAdvance | Johnson Controls

Air conditioning systems are often the largest contributor to the energy budget of commercial buildings and one of the largest loads on the entire electrical grid, especially during peak hours.

Więcej od Johnson Controls