Data dodania 28 marca 2017 / 707

Oferta iAutomatyka.pl

KATALOG BRANŻOWY I MAPA AUTOMATYKI

Katalog i Mapa Automatyki to bardzo dobre narzędzie do wyszukiwania działalności firm z branży! Wykupując pakiet na portalu iAutomatyka.pl firma ma możliwość dodawania wpisów firmy do katalogu branżowego i na mapie automatyki oraz do publikowania artykułów i komunikatów na iAutomatyka.pl. Po zalogowaniu i aktywowaniu pakietu udostępniamy panel zarządzania firmą. Aby zobaczyć ceny pakietów kliknij tutaj.

Zobacz Katalog i Mapę Automatyki


KAMPANIE REKLAMOWE – NEWSLETTER ROZPROSZONY

Jeśli chcą Państwo dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z branży automatyki to pozwólcie nam zorganizować kampanię reklamową. Jest to bogaty w promocję plan rozpowszechniania krótkiej informacji na dowolny temat, dotyczący działalności Państwa firmy. Komunikat publikujemy w wielu obszarach Internetu, w których zgromadziliśmy ludzi zainteresowanych automatyką i robotyką. Zasięg kampanii pozwala dotrzeć z informacją nawet do 110 000 osób i więcej. Aby zapoznać się ze szczegółową ofertą kliknij tutaj.

 


PRZESTRZEŃ REKLAMOWA – BANERY

Portal iAutomatyka.pl odwiedzają miesięcznie dziesiątki tysięcy unikalnych Użytkowników zaś miejsce przeznaczone na przestrzeń reklamową zostało starannie przemyślane aby zamieszczenie reklamy przyniosło najlepsze efekty. Baner w formie reklamy graficznej jest dobrym narzędziem do promocji Państwa firmy. Dzięki sprecyzowanemu profilowi naszego portalu, sięgamy do ścisłej grupy docelowej zwiększając promocję danej marki oraz wzrost odwiedzin na Państwa stronie.

Sprawdź ofertę reklam.

 


ARTYKUŁY EKSPERCKIE I PRODUKCJE FILMOWE

Dobrze opracowana treść jest obecnie najlepszą metodą docierania do odpowiednich odbiorców. Opracowane przez nas publikacje to niebanalne artykuły eksperckie i tematyczne, które cieszą się dobrą opinią i zainteresowaniem. Nie tylko przygotujemy starannie treść ale również ją wypromujemy. Szczegóły oferty.

Film jest atrakcyjną recenzją danego produktu lub materiałem zawierającym lokowanie produktu. W przejrzysty i fachowy sposób pokazujemy czym jest dany produkt i jakie wynikają korzyści z jego stosowania. Filmy są nagrywane w sposób interesujący dla widza, z naciskiem na treść. Oferta filmowa .

 

Przykładowy film:

Przegląd systemu do szaf elektrycznych – SmartWire-DT od EATON cz.1/2


ORGANIZACJA KONKURSÓW

Zorganizowanie konkursu to dobra metoda na osiągnięcie kilku celów. Możemy w ten sposób poinformować naszych fanów o Waszych produktach i nowościach, zwiększyć ruch na Waszej stronie oraz liczbę pobrań / instalacji katalogu lub aplikacji. Sprawdź szczegóły.

Konkursy przynoszą bardzo dobre efekty, a my jesteśmy w stanie zorganizować je w pożądanej grupie tysięcy odbiorców z branży automatyki.

 • Opracujemy najlepszy sposób na przebieg konkursu.
 • Opracujemy materiały promocyjne, zdjęcia, grafiki lub filmy.
 • Nagłośnimy konkurs wśród tysięcy odbiorców.
 • Opracujemy regulamin, weźmiemy na siebie odpowiedzialność organizatora.
 • Do każdego konkursu podchodzimy indywidualnie!
 • Usługa Konkursu zawiera w sobie Kampanię Reklamową (patrz Usługa  1.0 )

PARTNER PORTALU

Pakiet Partnera Portalu to wyjątkowa propozycja, w której wspólnie ustalamy roczny plan współpracy. Partnerzy są wyraźnie wyróżnieni w każdej części portalu ponieważ ich loga towarzyszą odwiedzającym razem z przewijaniem strony. Współpraca przewiduje nasze szczególne zaangażowanie w promowanie i uzupełnianie treści dla Partnera, na przykład uzupełnienie minimum 4 wpisów do katalogu, zorganizowanie kampanii reklamowych czy publikowanie postów na podstawie dostarczonej treści. Sprawdź szczegóły.

Partnerom Portalu oferujemy:

 • Pakiet Firma 4.0 PRO
 • Dodanie minimum 4 wpisów do katalogu branżowego
 • Specjalna pinezka na Mapie Automatyki
 • Organizacja 10 Kampanii Reklamowych
 • Interaktywne logo w nagłówku
 • Logo w pasku bocznym
 • Specjalna strona Partnera Portalu – zobacz przykładową stronę
 • Specjalne zaangażowanie iAutomatyka.pl
 • Specjalne ceny na pozostałe usługi

PATRONAT MEDIALNY

Jeśli chcecie Państwo zwiększyć zasięg organizowanego przez Was wydarzenia lub eventu branżowego, to dobrze trafiliście! Wystarczy napisać do Nas wiadomość e-mail o chęci przystąpienia do współpracy wraz z informacjami o danej okoliczności, a my zajmiemy się resztą. Obejmiemy Państwa firmę patronatem medialnym, zapowiemy dane wydarzenie wśród naszych użytkowników.

Jako Patronat medialny zapewniamy:

 • utworzenie wpisu do katalogu z informacjami o wydarzeniu,
 • zaznaczenie na mapie automatyki miejsca wydarzenia,
 • nagłośnienie wydarzenia w naszych obszarach społecznościowych.

Aby zapewnić obopólne zadowolenie oczekujemy:

 • umieszczenia naszego logotypu na materiałach drukowanych m.in. na plakatach, ulotkach i broszurach informacyjnych,
 • umieszczenie informacji o naszym patronacie medialnym w czasie trwania wydarzenia,
 • w przypadku strony danego wydarzenia podlinkowanego logotypu naszego portalu.

Kontakt z Patronatem martyna.frackiel(at)iautormatyka.pl


DOŁĄCZ DO PROJEKTU IAUTOMATYKA

Postawiliśmy przed sobą ambitne cele integracji wiedzy, inżynierów i firm. Dołączając do nas nie tylko umożliwiacie sobie sprawną promocję firmy, ale przyczyniacie się do wspaniałej inicjatywy !


iAutomatyka.pl
POLECANE
Wydarzenia
Partnerzy Portalu iAutomatyka.pl