Data dodania 28 marca 2017 / 466

Oferta iAutomatyka.pl

 

PUBLIKUJ ARTYKUŁY

Po zalogowaniu udostępniamy panel publikacji, dzięki któremu można zgłaszać artykuły. Jeśli artykuł ma charakter edukacyjny, merytoryczny i praktyczny dla użytkowników iAutomatyka.pl wtedy taką treść publikujemy za darmo! Wasze artykuły będą przypisane do profilu firmowego. Możecie zostać autorem na portalu iAutomatyka.pl!

PUBLIKUJ KOMUNIKATY I WIADOMOŚCI BRANŻOWE

Zespół iAutomatyka.pl dociera do tysięcy ludzi z branży (sprawdź nasz zasięg) dlatego portal do dobre miejsce na zamieszczanie komunikatów i wiadomości dotyczących Waszej firmy. Efekty są lepsze niż niejeden e-mail newsletter, ponieważ całość promujemy w mediach społecznościowych.

PRZESTRZEŃ REKLAMOWA

Portal iAutomatyka.pl odwiedzają miesięcznie dziesiątki tysięcy unikalnych Użytkowników zaś miejsce przeznaczone na przestrzeń reklamową zostało starannie przemyślane aby zamieszczenie reklamy przyniosło najlepsze efekty. Sprawdź ofertę reklam. 

KATALOG I MAPA AUTOMATYKI

Wykupując pakiet na portalu iAutomatyka.pl firma ma możliwość dodawania elementów firmy do katalogu i na mapie automatyki. Po zalogowaniu i aktywowaniu pakietu udostępniamy panel do dodawania elementów. Aby zobaczyć ceny pakietów przewiń stronę niżej lub kliknij tutaj.

PARTNER PORTALU

Partnerom portalu przewidujemy indywidualny pakiet na roczną promocję firmy, który zawiera między innymi logo w nagłówku, bannery na kilka miesięcy, największy pakiet, specjalnie przygotowaną stronę i nasze szczególne zaangażowanie. Zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@iautomatyka.pl

DOŁĄCZ DO PROJEKTU IAUTOMATYKA

Postawiliśmy przed sobą ambitne cele integracji wiedzy, inżynierów i firm. Dołączając do nas nie tylko umożliwiacie sobie sprawną promocję firmy, ale przyczyniacie się do wspaniałej inicjatywy !

Dołącz do Projektu iAutomatyka

Kategoria : Siedziba Firmy
Lokalizacja : Podlaskie
TEL : 669160390

Strona WWW :
http://iautomatyka.pl