Data dodania 14 września 2017 / 1326
Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • wspomaganie pracy projektantów,
  • projektowanie instalacji elektrycznych,
  • projektowanie systemów sterowania AKPiA.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne wydział elektryczny,
  • preferowane kierunki elektrotechnika, energetyka,
  • podstawowa znajomość układów sterowania,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i dobra organizacja pracy, także w przypadku nowych i nieprzewidywanych sytuacji,
  • znajomość obsługi komputera,
  • cierpliwość, staranność,
  • dyspozycyjność,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego w czytaniu tekstów technicznych.
Mile widziane:
  • znajomość zagadnień z branży elektrycznej i AKPiA,
  • znajomość oprogramowania z grupy CAD (Eplan, AutoCad, MegaCad),
  • znajomość procesów technologicznych z zakresu energetyki,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w pracy z instalacjami nisko- i średnio- napięciowymi,
  • uprawnienia SEP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego.
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie w stabilnej firmie w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wyników pracy,
  • udział w szkoleniach,
  • możliwość uzyskania uprawnień budowlanych,
  • udział w ciekawych projektach dających możliwość rozwoju zawodowego.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny pocztą elektroniczną na adres: praca@aps.pl  wpisując w tytule „ASYSTENT PROJEKTANTA”
lub złóż osobiście w sekretariacie APS S.A. ul. Mickiewicza 95F, Białystok.
Na aplikacje czekamy do dnia 30.09.2017
Zainteresowanych informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy załączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).
Kategoria : Oferty pracy
Profil / Zakres : PRACA
Lokalizacja : Podlaskie
e-mail : praca@aps.pl
Ogłoszenie ważne do : 30/09/2017

Zarobki :
2600-3200 brutto plus nagroda uznaniowa za wyniki pracy
Podobne elementy z Katalogu Automatyki