Data dodania 31 stycznia 2017 / 672

Od sterownika PLC do systemu zarządzania produkcją. Od skutecznej porady technicznej do szerzenia idei Industry 4.0. Od studenta do inżyniera i menedżera produkcji. I tak już od 30 lat pomagamy przyszłym i obecnym automatykom i robotykom w codziennej pracy. Skontaktuj się z naszymi inżynierami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

W Krakowie znajduje się główna siedziba ASTOR. Tu jest Zarząd, dział realizacji zamówień, dział pomocy technicznej, dział koordynacji inwestycji, dział marketingu, szkoleń, księgowości, IT. Mamy tu także oddział handlowy oraz ASTOR Innovation Room – interaktywną wystawę robotyki i technologii IT (przyjdź i włącz robota SMS-em!) i jednocześnie laboratorium testów i szkoleń dla automatyków. Sprawdź: www.astor.com.pl/air

Wzrost efektywności i jakości produkcji wsadowej dzięki Wonderware InBatch

„InBatch pozwolił nam na lepszą optymalizację produkcji, skracając czas trwania cyklu oraz na skuteczniejszą kontrolę wszystkich parametrów, w tym parametrów jakości. Umożliwił nam również lepszą kontrolę temperatury i ciśnienia, dla całego zakresu naszej produkcji. W przypadku niektórych produktów czas cyklu skrócił się nawet o 2 godziny.

Opcje dodatkowe
Więcej od ASTOR Sp. z o.o.