Data dodania 29 marca 2017 / 625

ACSE Sp. z o. o. produkuje wysokiej jakości rezystancyjne czujniki temperatury (Pt100, Pt500, Pt1000) oraz termoelektryczne czujniki temperatury (termopary: J, K, E, N, T, S, R, B). Oferujemy również urządzenia do pomiaru, regulacji, rejestracji i monitoringu temperatury, wilgotności, ciśnienia, poziomu, itp. Nasza oferta, oprócz czujników temperatury obejmuje głównie regulatory temperatury, mierniki i wskaźniki temperatury, graficzne i papierowe rejestratory temperatury oraz przetworniki wilgotności i temperatury.

ACSE Sp. z o. o. to nowoczesna i szybko rozwijającą się firma o uznanej renomie. Obszarem swojej działalności obejmuje automatykę przemysłową, ciepłownictwo, wentylację oraz klimatyzację. ACSE Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w roku 2005, stale rozwija się oraz podnosi jakość produkowanych czujników temperatury. Personel składa się wysoko wykwalifikowanej kadry inżynierskiej. Nasza kadra wiedzę i doświadczenie zdobyła m.in. w Krakowskiej Fabryce Aparatów Pomiarowych S.A. (KFAP S.A.). Siedziba firmy mieści się w Krakowie, ale obszarem działalności obejmuje cały kraj. Produkowane rezystancyjne i termoelektryczne czujniki temperatury dostarcza również do innych krajów Europy. Dostarczamy rezystancyjne i termoelektryczne czujniki temperatury dla różnych aplikacji i zastosowań. Współpracujemy z wieloma firmami zajmującymi się projektowaniem, obsługą urządzeń oraz linii technologicznych. Z naszych urządzeń korzystają działy automatyki, utrzymania ruchu i energetyki w różnych zakładach przemysłowych.

Nasze rezystancyjne czujniki i termopary są stosowane w wielu różnych gałęziach przemysłu. Oprócz standardowych wersji czujników temperatury, wykonujemy czujniki temperatury na zamówienie. Czujniki wykonywane są według dokumentacji i wymagań klienta oraz przesłanych wzorów. Produkowane przez nas czujniki temperatury stosowane są wszędzie tam, gdzie wymagany jest precyzyjny i niezawodny pomiar temperatury. Oferujemy czujniki temperatury dla energetyki, ciepłownictwa, przemysłu metalurgicznego, odlewnictwa, hutnictwa, przemysłu maszynowego, przemysłu motoryzacyjnego, przemysłu lotniczego, przemysłu chemicznego. A także do przetwórstwa tworzyw sztucznych, przemysłu spożywczego (browarów, mleczarni), przemysłu farmaceutycznego. Ponadto nasze urządzenia stosowane są w laboratoriach, budynkach użyteczności publicznej, szklarniach i gospodarstwach rolnych i sadowniczych, itp.

Aby zapewnić szeroką i kompleksową ofertę współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki. Jesteśmy przedstawicielem i dystrybutorem: Shinko TechnosDelta OhmHalstrup WalcherOhkura ElectricSTS Sensor Technik Sirnach AGStatus InstrumentsAdditelOptris, Metronic.

Zobacz naszą ofertę pod adresem http://acse.pl

acse
POLECANE
Wydarzenia
Partnerzy Portalu iAutomatyka.pl