Partnerzy portalu iAutomatyka.pl

ZOSTAŃ PARTNEREM PORTALU

Firma Johnson Controls to światowy lider w zakresie zróżnicowanych technologii i przemysłu świadczący usługi dla klientów w ponad 150 krajach. 170 000 naszych pracowników tworzy wysokiej jakości produkty, usługi i rozwiązania umożliwiające optymalizację wydajności energetycznej oraz obsługowej budynków.

Korporacja Mitsubishi Electric, posiadająca 90 lat doświadczenia w zakresie dostarczania niezawodnych, wysokiej jakości innowacyjnych produktów w dziedzinie automatyki przemysłowej, produkcji, marketingu i sprzedaży urządzeń elektrycznych i elektronicznych. Programowalne sterowniki PLC, rozwiązania napędowe, roboty przemysłowe, panele dotykowe, wycinarki laserowe i sterownie CNC firmy Mitsubishi Electric zaliczają się do produktów najwydajniejszych na rynku i gwarantują sukcesy firmy już od ponad 30 lat.

WAGO jest producentem urządzeń automatyki przemysłowej i budynkowej oraz systemów połączeń dla elektrotechniki i elektroniki. Powstanie w 1951 roku firmy WAGO było wyrazem przekonania o słuszności obranego kierunku i stworzyło podwaliny pod dalszy rozwój technologii. Z czasem stała się ona standardem na całym świecie i teraz nie sposób wyobrazić sobie nowoczesnej instalacji elektrycznej czy systemu automatycznego sterowania bez wyrobów WAGO.

Eaton Electric jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Międzynarodowe nagrody oraz certyfikaty są dowodem, iż produkty Eaton Electric odpowiadają najnowszym standardom bezpieczeństwa i wymaganiom jakości. Wszystkie nasze wyroby gwarantują długoletnie działanie.

Exact matches only
Szukaj w tytule
Search in content
Szukaj postów i artykułów
Search in pages
Szukaj w katalogu firm

ASTOR Tour 2017 – Seminaria w całej Polsce


ASTOR Tour 2017 – Seminaria w całej Polsce
712 wyświetleń

Na Mapie Automatyki pojawiło się 6 miejsc w kategorii wydarzenia! To firma ASTOR wyrusza w Polskę organizując cykl seminariów w sześciu miastach polski. Spotkania odbędą się kolejno w miesiącu kwiecień i maj 2017 roku.

Co będzie na seminarium ?

Da się zauważyć, że ASTOR w ostatnich miesiącach kładzie nacisk na zagadnienia związane z  przemysłem 4.0. W  ubiegłym roku w agendzie ASTOR Tour 2016 bardzo modna dzisiaj  fraza „4.0 ” pojawiła się tylko raz. Czytając agendę tego spotkania (patrz niżej) można powiedzieć, że nie będzie to zwykłe seminarium a seminarium 4.0.  Takie śmiałe podejście do repertuaru może świadczyć tylko o jednym. ASTOR ma coś konkretnego do powiedzenia w branży!

Na seminarium deklarują obecność inżynierów, aby podzielić się doświadczeniami własnymi oraz wiodących producentów systemów automatyki, robotyki i informatyki przemysłowej w kontekście najnowszych trendów w branży.

Agenda ASTOR Tour 2017

Gdzie odbędą się seminaria?

Wejdź na stronę główną iAutomatyka.pl  i w wyszukiwarce na Mapie Automatyki wpisz frazę: ASTOR Tour. Wyświetlą się wszystkie lokalizacje, w których odbędą się seminaria wraz z terminami i linkiem do rejestracji.

ASTOR Tour 2017 grafika

Wejdź na stronę www.astor.com.pl/tour – zarejestruj się na bezpłatne seminarium

30 marca 2017 / Kategoria:
  • Autor: Marcin Faszczewski
  • Założyłem blog i portal iAutomatyka.pl aby publikować i szerzyć informacje związane z automatyką. Od artykułów wyjaśniających zasady w świecie automatyki po posty informacyjne z wydarzeniami firm. Zapraszam czytelników do założenia konta i publikowania postów o automatyce razem z nami. Zapraszam też firmy do założenia profilu i umieszczenia swojej działalności w katalogu i na mapie automatyki jak i publikowania postów wśród społeczeństwa automatyków.
  • Więcej wpisów
  • http://iautomatyka.pl/

Napisz komentarz

Wszystko stanie się prostsze po zalogowaniu :)

Przypomnij hasło

Nie masz konta? Zarejestruj się

Forgot your password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Close
z

    Przetwarzamy pliki... jeszcze chwilka…